GÖREV YAP PARA KAZAN UYGULAMASI


GÖREV YAP PARA KAZAN UYGULAMASI

Öyle bir çağda yaşıyoruz ki, bundan sonra ticarettten tutun dahi oynadığımız oyunlar dahi dijitalleşmeye başladı. Bitcoin, dijital para, farazi oyunlar bu çağın getirdiklerinden yalnızca bir kaçına misal gösterilebilir.

        Şimdi, “Peki, farazi yoldan, bu dijital ortamda reel para dahi kazanmak aslında muhtemel mü?” diyerek sorduğunuzu duyar gibiyim. Evet, muhtemel! Nasıl mı? Anlatayım. Artık bilgisayarlar küçüldü malumunuz,  cep telefonu adıyla cebimize input. Hayatımızın derhal her hemen bizimleler nerdeyse. Sosyal medya kullanım artışı dahi bu dijital devir ile beraber  geldi. İnsanlar paylaşımlar uygulamak, takipçilerini ve beğenilerini çoğaltmak için çılgınlar gibi birbiriyle yarışıyor. Kimisi reel takipçilere sahipken, bazıları dahi para ile bu işi yaptırma yolunda gidiyor. Bu noktada dahi birtakım programlar döneme giriyor; vazife yap-para kazan programları! Sözkonusu uygulamalara kayıt olarak üyeliğinizi oluşturuyorsunuz. Uygulama verilen vazifiyeti yerine getir,  para kazan biçiminde işliyor. Bu şekilde takip, abonelik, zevk, yorum yapma, yıldız verme gibi kolay görevleri yerine getirerek ufak ufak kazanmaya başlıyorsunuz. Tek bir aplikasyon ile mühim bir oran kazanmak muhtemel değil gibi maalesef; bahsettiğim programlardan 5-10 adet daha bulup günde en çok yarım saatinizi ayırarak ilave gelir elde edebilirsiniz.

        Ayrıca yalnızca vazife yapmaya dayalı olmayan bir sistemle de gene kazanç sağlamaya devam etmeniz muhtemel bu tür uygulamalarda; netwoking usulünü duymuşsunuzdur, yahut referans sistemini diyeyim. Uygulamaları aktif bir şekilde kullanacak üyeler bulursanız vazife yaparak kazanacağınız miktarın daha dahi çoğunu kazanabilirsiniz. Başlarda azıcık bunaltıcı gelse de sabırlı ve kararlı bir şekilde devam ederseniz zaman içinde hoş birikiminiz olacaktır. Akmasa dahi damlaya damlaya göl olan bir birikiminiz olacaktır.

Site: Kayıt olmak için tıklayın.


1 Görev Tamamladı,
TL Kazandı.